|

Endelig er vi klare for å starte barnearbeid også i Mandal. Etter at vi byttet lokaler fra Venterommet til Furulundsgaten 12 så er alt veldig godt tilrettelagt for å kunne tilby søndagsskole under møtene. Flere har meldt seg og ønsker å være med å ta ansvar for søndagsskolen som vil være hver søndag under vårt møte i tidsrommet 17.00 til ca.18.30.
Vi ser også på muligheten for å starte med en dansegruppe for barn i alderen 10+. Dette er imidlertid ikke helt klart ennå. Om noen er interessert i en dansegruppe må dere gjerne ta kontakt.
Søndagsskolen starter opp fra søndag 18. september, og vil fortsette hver søndag utover høsten. Ta med deg hele familien og bli med på et festmøte søndag kl.17. Det blir innslag med dansegruppe, herlig frisk lovsang og pastor Eivind Jacobsen starter en ny taleserie med tittelen "Hvorfor?" Vi serverer forfriskninger før og etter møtet så stikk gjerne innom og ta en prat. Vi gleder oss til å treffe deg!
|